Fotograf Maciej Plewicki

Sesje Rodzinne

Sesje Rodzinne

Sesje rodzinne


Zdjęcia rodzinne są nie tylko sposobem na zatrzymanie chwili i uchwycenia niepowtarzalnych uczuć łączących narzeczonych, nowożeńców czy rodziców i ich dzieci. To także doskonały pomysł na spędzenie wolnego dnia w gronie najbliższych. W naturalnej atmosferze panującej podczas sesji, możliwe jest nie tylko wykonanie niezapomnianych fotografii. Podczas moich sesji dbam, żebyście mieli okazję dobrze się bawić, jak najmniej pozując a jak najwięcej będąc sobą. Z chwilą, kiedy się rozluźnicie i zapomnicie o mnie, zaczyna się prawdziwa magia, powstają zdjęcia które uwiecznią naturalne i szczere uczucia, pokażą prawdziwych Was. Profesjonalnie wykonane zdjęcia rodzinne za każdym razem będą powodować uśmiech i przywoływać wspomnienia tych niesamowitych chwil. Moje sesje są sesjami w których klienci wiedzą za co płacą.

Sesje rodzinne w wersji "All inclusive"


Koszt sesji rodzinnej wykonywanej przeze mnie to 450zł. Cena ta obejmuje moją pracę przez około 2 godziny, dojazd na miejsce sesji (do 10km od Torunia) Wynik sesji otrzymujecie w formie pełnowymiarowych plików JPG do samodzielnego pobrania. Nie ograniczam klientów do wyboru określonej ilości zdjęć, nie musicie Państwo decydować które zdjęcia podobają Wam się bardziej - dostajecie je wszystkie w formie obrobionych plików, w zależności od tego jak wyjdzie Wasza sesja będzie to co najmniej 30-50 zdjęć, ale najczęściej więcej. Wszystkie profesjonalnie obrobione z moim subtelnym znakiem wodnym. Jeżeli zdjęcia się nie podobają nic was ta przygoda nie kosztuje - płacicie tylko jak podoba się Wam wynik sesji.

●   450 zł
●   2 godziny tylko dla Was
●   pełnowymiarowe pliki JPG
●   bez konieczności wyboru, wszystkie obrobione zdjęcia
●  opłata tylko jeżeli wynik się podoba

Sesje rodzinne – czy warto?


Z roku na rok dzieci dorastają i zmieniają się nie do poznania, to samo tyczy się jednak w dużej mierze także dorosłych. Sesje rodzinne są więc doskonałym sposobem na uchwycenie wielu niezapomnianych chwil, a przede wszystkim na zatrzymanie czasu na fotografiach. Często obawiacie się, że pozowanie przed obiektywem może sprawić, że zdjęcia okażą się bardzo nienaturalne. Zostawcie to mnie. Podczas moich sesji wykonujemy minimalną ilość pozowanych zdjęć. Zawsze dbam o stworzenie odpowiedniej atmosfery, która sprawi, że poszczególni członkowie rodziny szybko zapomną o znajdującym się przed nimi obiektywie, zaczną się dobrze bawić, a widząc efekt końcowy, będą zaskoczeni tym, jak świetnie prezentują się wykonane zdjęcia. 

Duża dowolność


Zajmuję się wykonywaniem zdjęć zarówno w plenerze, jak i w rodzinnych domach, dzięki czemu jestem w stanie zrealizować sesje rodzinne zgodnie z oczekiwaniami klientów. Oferuję także możliwość wykonania zdjęć w kilku miejscach. Oprócz sesji rodzinnej podejmuję się także sesji ślubnych, narzeczeńskich, jak i wykonuję inne fotografie rodzinne w Toruniu. Zdjęcia wykonuję zgodnie z oczekiwaniami klientów, jestem jednak w stanie zaoferować własne rozwiązania, które pozwolą uczynić sesję jeszcze piękniejszą i jeszcze bardziej niezapomnianą.

Uczucia zatrzymane w obiektywie


Głównym celem sesji jest uchwycenie na zdjęciu związków i kontaktów. Z tego względu nie wykonuję nudnych, pozowanych zdjęć, ale staram się, by fotografia rodzinna uwieczniła spontaniczne, szczere momenty, które prezentują się znacznie lepiej niż sztuczne pozy. Takie spontaniczne zdjęcia sprawią także, że dzieciom z pewnością sesja rodzinna spodoba się o wiele bardziej – zamiast pozować i siedzieć bez ruchu, będą mogły po prostu dobrze się bawić. Rodzice nie muszą się stresować, że dzieci się nie uśmiechają, nie stoją jak powinny, fotografuję je takie jakie są. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dużą różnorodność. Staram się, by każde zdjęcie było inne, dzięki czemu rodzina otrzyma szereg oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju fotografii zamiast wielu prawie identycznych zdjęć. Przed sesją zachęcam do przeczytania mojego wpisu na blogu mówiącego o ubraniach na sesję.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?


●   mam duże doświadczenie w dziedzinie fotografii;
●   potrafię stworzyć na planie atmosferę, która umożliwi wykonanie spontanicznych i
naturalnych zdjęć;
●   realizuję sesje na terenie całego Torunia i okolic;
●   dopasowuję się do oczekiwań klientów, ale jestem też w stanie zaoferować własne
rozwiązania;
●   pracuję zarówno w plenerze, jak i w Waszych domach.
●   Sesje w wersji "all inclusive"

0 komentarze:

Bydgoskie Przedmieście
87-104 Toruń
Tel : 518656079
Email : SesjeRodzinne@plewicki.com.pl