Fotograf Maciej Plewicki

Sesje Rodzinne

Sesje Rodzinne

Sesje rodzinne


Zdjęcia rodzinne są nie tylko sposobem na zatrzymanie chwili i uchwycenia niepowtarzalnych uczuć łączących narzeczonych, nowożeńców czy rodziców i ich dzieci. To także doskonały pomysł na spędzenie wolnego dnia w gronie najbliższych. W miłej atmosferze panującej podczas sesji, możliwe jest nie tylko wykonanie niezapomnianych fotografii. Uczestnicy mają też okazję dobrze się bawić, pozując do zdjęć. Z chwilą, kiedy rozluźnią się i zapomną, że uczestniczą w sesji, możliwe jest wykonanie najlepszych fotografii, które uwiecznią naturalne i szczere uczucia. Profesjonalnie wykonane zdjęcia rodzinne za każdym razem będą powodować uśmiech i przywoływać wspomnienia tych niesamowitych chwil.

Sesje rodzinne – czy warto?


Z roku na rok dzieci dorastają i zmieniają się nie do poznania, to samo tyczy się jednak w dużej mierze także dorosłych. Sesje rodzinne są więc doskonałym sposobem na uchwycenie wielu niezapomnianych chwil, a przede wszystkim na zatrzymanie czasu na fotografiach. Wiele osób obawia się, że pozowanie przed obiektywem może sprawić, że zdjęcia okażą się bardzo nienaturalne. Wszystko jest jednak kwestią umiejętności fotografa. Podczas swojej pracy dbam o stworzenie odpowiedniej atmosfery, która sprawi, że poszczególni członkowie rodziny szybko zapomną o znajdującym się przed nimi obiektywie, zaczną się dobrze bawić, a widząc efekt końcowy, będą zaskoczeni tym, jak świetnie prezentują się wykonane zdjęcia.

Duża dowolność


Zajmuję się wykonywaniem zdjęć zarówno w plenerze, jak i w rodzinnych domach, dzięki czemu jestem w stanie zrealizować sesje rodzinne zgodnie z oczekiwaniami klientów. Oferuję także możliwość wykonania zdjęć w kilku miejscach. Podejmuję się zarówno sesji ślubnych, narzeczeńskich, jak i wykonuję inne fotografie rodzinne w Toruniu. Zdjęcia wykonuję zgodnie z oczekiwaniami klientów, jestem jednak w stanie zaoferować także własne rozwiązania, które pozwolą uczynić sesję jeszcze piękniejszą i jeszcze bardziej niezapomnianą.

Uczucia zatrzymane w obiektywie


Głównym celem sesji jest uchwycenie na zdjęciu związków i kontaktów. Z tego względu nie wykonuję nudnych, pozowanych zdjęć, ale staram się, by fotografia rodzinna uwieczniła spontaniczne, szczere momenty, które prezentują się znacznie lepiej niż sztuczne pozy. Takie spontaniczne zdjęcia sprawią także, że dzieciom z pewnością sesja rodzinna spodoba się o wiele bardziej – zamiast pozować i siedzieć bez ruchu, będą mogły po prostu dobrze się bawić. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dużą różnorodność. Staram się, by każde zdjęcie było inne, dzięki czemu rodzina otrzyma szereg oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju fotografii zamiast wielu prawie identycznych zdjęć.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?


● mam duże doświadczenie w dziedzinie fotografii;
● potrafię stworzyć na planie atmosferę, która umożliwi wykonanie spontanicznych i
naturalnych zdjęć;
● realizuję sesje na terenie całego Torunia i okolic;
● dopasowuję się do oczekiwań klientów, ale jestem też w stanie zaoferować własne
rozwiązania;
● oferuję przystępne ceny niezależnie od tego, czy przedmiotem zamówienia jest
fotografia rodzinna, sesja narzeczeńska czy ślubna;
● pracuję zarówno w plenerze, w urzędach, kościołach, jak i w domach rodzinnych.

0 komentarze:

Bydgoskie Przedmieście
87-104 Toruń
Tel : 518656079
Email : maciej.plewicki@gmail.com