Fotograf Maciej Plewicki

Fotografia DziecięcaFotografia dziecięca


Zakres wykonywanych przeze mnie zdjęć w kategorii fotografii dziecięcej obejmuje:


●  sesje niemowlęce;
●  sesje dziecięce;
●  sesje z innymi członkami rodziny i domowymi zwierzakami
●  sesje nastoletnich dzieci samych i z rodzicami

Zdjęcia wykonuję na terenie Torunia i najbliższej okolicy.

Sesje dziecięce w wersji "All inclusive"


Koszt sesji dziecięcej wykonywanej przeze mnie to 450złCena ta obejmuje moją pracę przez około 2 godziny, dojazd na miejsce sesji (do 10km od Torunia) Wynik sesji otrzymujecie w formie pełnowymiarowych plików JPG do samodzielnego pobrania. Nie ograniczam klientów do wyboru określonej ilości zdjęć, nie musicie Państwo decydować które zdjęcia podobają Wam się bardziej - dostajecie je wszystkie w formie obrobionych plików, w zależności od tego jak wyjdzie Wasza sesja będzie to co najmniej 30-50 zdjęć, ale najczęściej więcej. Wszystkie profesjonalnie obrobione z moim subtelnym znakiem wodnym. Jeżeli zdjęcia się nie podobają nic was ta przygoda nie kosztuje płacicie tylko jak podoba się Wam wynik sesji.

●   450 zł
●   2 godziny tylko dla Was
●   pełnowymiarowe pliki JPG
●   bez konieczności wyboru, wszystkie obrobione zdjęcia
●  opłata tylko jeżeli wynik się podoba

Fotografia niemowlęca

Dużą popularnością cieszą się także sesje niemowlęce. W okresie między 4 a 8 miesiącem dzieci swobodnie trzymają już główkę i siedzą. Ruchy przestają być też chaotyczne, dzięki czemu jest to dogodny moment na uwiecznienie tych chwil w obiektywie. Fotografia dziecięca może być wykonywana także w przypadku dzieci między 7 a 9 miesiącem życia, a więc w okresie, kiedy maluch zaczyna raczkować.

Fotografia dziecięca

Wykonuję także zdjęcia starszych dzieci w tym także nastolatków. Podczas swojej pracy wykazuję dużą cierpliwość oraz wyrozumiałość. Doskonale wiem, że mali modele mogą być na sesji naprawdę wymagający ze względu na dużą ilość energii i brak umiejętności skupienia się przez długi czas na wykonywaniu jednej czynności. Podczas sesji dbam więc o przyjazną, domową atmosferę i staram się, by dziecko czuło się przed obiektywem możliwie jak najlepiej.

Wyjątkowa i niezapomniana sesja

W swojej pracy stawiam na oryginalność. Dbam o to, by wykonywane przeze mnie zdjęcia były jedyne w swoim rodzaju. Dzieci najlepiej wychodzą na zdjęciach, kiedy są spontaniczne i czują się swobodnie, dlatego nie tylko staram się stworzyć przyjemną atmosferę na planie zdjęciowym, ale także unikam wymuszonych póz i starannego planowania przebiegu sesji. Dzięki temu jestem w stanie zaoferować zdjęcia, które uchwycą indywidualne cechy każdego dziecka. Ponadto sesja, na której dziecko będzie mogło czuć się swobodnie, umożliwi nie tylko wykonanie świetnych zdjęć, ale także może okazać się dla dziecka naprawdę dobrą zabawą. W przypadku najmłodszych modeli dużo uwagi poświęcam dopasowaniu się do rytmu dnia dziecka i staram się, by maluchy nie były marudne podczas sesji. Przed sesją zachęcam do przeczytania mojego wpisu na blogu mówiącego o ubraniach na sesję.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Fotografia dziecięca wymaga od fotografa szczególnych umiejętności. Duże doświadczenie w tej dziedzinie umożliwia mi nie tylko stworzenie kreatywnych sesji i zaproponowanie z mojej strony oryginalnych rozwiązań. Potrafię także dopasować się do wymagań klientów, ponadto radzę sobie z wyzwaniami pojawiającymi się na sesji, których w przypadku najmłodszych modeli nie brakuje. Przy pracy z dziećmi wiele się dzieje – potrafię dostosować się do szybko zmieniających się warunków, dzięki czemu jestem w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

0 komentarze:

Bydgoskie Przedmieście
87-104 Toruń
Tel : 518656079
Email : SesjeRodzinne@plewicki.com.pl