Fotograf Maciej Plewicki

Aluminium


Płyta aluminiowa "Dibond" to materiał uzyskany z połączenia dwóch okładzin aluminiowych z wewnętrznym rdzeniem polietylenowym. Tak zbudowana płyta sprawia, że jest ona lekka i odporna na wszelkie warunki atmosferyczna. Płyty "Dibond" dzięki idealnej powierzchni, są wspaniałym nośnikiem dla zdjęć, zapewniającym wysoką jakość i odwzorowanie obrazów.


Oferuję płyty w dwóch różnych wykończeniach powierzchni - gładka, z białym podkładem, lub srebrna szczotkowana, gdzie doskonale sprawdzają się wydruki czarno-białe (kolor biały zastąpiony jest przez srebrne tło), lub kolorowe z dodrukowanym białym kolorem pod tło.


Nadruki na płytach "Dibond" wieszamy na ścianach za pomocą samoprzylepnych rzepów, samoprzylepnego uszka na haczyk (w cenie) lub za pomocą specjalnych dystansowników (dodatkowa opcja).

Wydruk na aluminium wykonywany jest w technice utwardzania w promieniach UV. Z tego rodzaju druku nie wydzielają się szkodliwe związki, a więc nadają się one do wnętrz. Dodatkowo są bardzo odporne na warunki atmosferyczne a zatem tak powstały obraz na płycie aluminiowej można powiesić w łazience, kuchni a nawet na zewnątrz. Wydruk w tej technice nie zmienia barw pod wpływem nawet bezpośredniego działania promieni słonecznych, a także jest dość wytrzymały mechanicznie.

0 komentarze:

Bydgoskie Przedmieście
87-104 Toruń
Tel : 518656079
Email : SesjeRodzinne@plewicki.com.pl