Fotograf Maciej Plewicki

Oferta

Oferta Sesji Ciążowych Sesji Rodzinnych - Kolarz Zdjęć

Coś co odróżnia mnie od innych, to fakt, że klient płaci za sesję tylko, jeżeli jest zadowolony z jej wyników.Szanowni Państwo,

Zapraszam wszystkich, którym spodobały się moje zdjęcia i zainteresowani są sesją fotograficzną, do zapoznania się z moją ofertą kierowaną do Państwa.

Chciałbym zaproponować Państwu nie tylko samą sesję ale pełną usługę - zaczynając od rozmowy na temat Państwa wymagań, poprzez prezentację wysokiej jakości wydruków na wielu nowoczesnych i tradycyjnych materiałach, które mam w ofercie. Aż po kolejny krok jakim jest jest sama sesja fotograficzna, a następnie możliwość wyboru przez klienta najlepszych fotografii z większej ilości. Na sam koniec możliwość wyboru materiałów drukowanych, wydruk w profesjonalnych, sprawdzonych drukarniach i przekazanie Wam zamówionych produktów.


Cena za sesję wynosi 250PLN za 10 zdjęć i jest niezależna od typu wykonywanej sesji. (W przypadku bardziej skomplikowanych, czy wymagających zleceń, cena jest ustalana indywidualnie) Podczas około dwugodzinnej sesji wykonuję taką ilość zdjęć, żeby móc zaprezentować odpowiednią ilość profesjonalnie obrobionych, końcowych fotografii, z których klient sam wybiera taką ilość zdjęć na jaką ma ochotę dopłacając 20PLN za każdą dodatkową fotografię.

Cena za reportaż (ślubny, I-wsza komunia, chrzest i inne) wynosi 450PLN za 30 fotografii z możliwością dokupienia dodatkowych płacąc 20PLN za każde dodatkowe zdjęcie. Jeżeli wydarzenie trwa dłużej niż 2 godziny, lub klient ma dodatkowe wymagania, cena ustalana jest indywidualnie.

Jak wspomniałem na początku nie robimy zdjęć po to, żeby leżały na dyskach. Chciałbym, zmienić Państwa myślenie o sesji w ten sposób, żeby od początku mieć w głowie wersje drukowane, to gdzie zawisną, na jakiej półce staną i jak będą się prezentować w naszym codziennym otoczeniu. Wybór produktów gotowych, które chciałbym zaproponować jest szeroki i mam nadzieję, że spełni (a może i przewyższy) Państwa oczekiwania do co sposobu zaprezentowania zdjęcia, zapraszam do zapoznania się ze szczegółami produktów, jakie oferuję. Jestem przekonany że niektóre z nich są znane, inne nowe, niektóre może nawet zaskakujące:

Fotoboard,

Płótno naciągnięte na blejtramę,

Płyta aluminiowa "Dibond",

Płyta z plexiglasu.


Oferuję także najwyższej jakości na rynku fotoksiążki wraz z projektem, tradycyjne odbitki na różnych rodzajach papierów wraz pudełkiem do przechowywania, a także inne, w tym dobrane i zaprojektowane na indywidualne potrzeby.
Aby móc zaoferować opisane produkty przetestowałem i sprawdziłem wiele opcji i ostatecznie nawiązałem współpracę z kilkoma drukarniami z różnych lokalizacji, o różnych specjalizacjach. Nie wiąże się to dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami, zarówno koszty wysyłek jak i całość przygotowania do druku leżą po mojej stronie.

Mój pełen cennik znajdziecie Państwo w prezentacji pod odnośnikiem

Jeżeli zainteresowałem Państwa moją ofertą zapraszam do kontaktu, chętnie umówię się na spotkanie i zaprezentuję osobiście szczegółowy cennik, omówię warunki, oraz pokażę próbki.

Jak można zauważyć na moim blogu, specjalizuję się w fotografii rodzinnej - najchętniej fotografuję szczęście młodych par, przyszłych rodziców, czy też radość ich dzieci.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszam na poszczególne podstrony:

Sesje ciążowe

Sesje dziecięce

Zdjęcia par, rodzin, wydarzeń

Miejsce wykonywania zdjęć, przygotowanie do sesji.

Wybór, zakup, przekazanie zdjęć


Moje motto

Zanim jeszcze zacząłem profesjonalnie podchodzić do fotografii chciałem zawsze mieć tylko zadowolonych klientów, ciągle też mam takie marzenie, dlatego też postanowiłem, że każdorazowo przy wyborze zdjęć moi klienci mogą stwierdzić, że nie podoba im się wynik mojej pracy...
W takim przypadku, gdy klient nie może wybrać odpowiedniej ilości zdjęć, albo w ogóle zdjęcia się nie podobają, możemy umówić się na kolejną sesję, żeby spróbować jeszcze raz, albo całkowicie zrezygnować ze współpracy bez ponoszenia żadnych kosztów przez klienta (ale też bez przekazywania żadnych zdjęć) zgodnie z zasadą - Klient płaci po sesji i tylko jeżeli jest zadowolony z jej wyników!W każdym momencie jestem gotowy do odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania. Zapraszam do kontaktu!

0 komentarze:

Rybaki 28b/7
87-104 Toruń
Tel : 695416079
Email : maciej.plewicki@gmail.com