Fotograf Maciej Plewicki

Oferta

Oferta Sesji Ciążowych Sesji Rodzinnych - Kolarz Zdjęć

Kochani,


Jeżeli przejrzeliście moje zdjęcia i przeszło Wam przez myśl, że chcieli byście podobne, to bardzo się cieszę i jestem przekonany że znajdziecie u mnie coś dla siebie.

Jak widzicie moje sesje to głównie zdjęcia z mieszkań moich klientów i z plenerów, staram się, żeby głównym tematem były emocje, śmiech i zabawa. Staram się pokazywać Wasze rodzinne więzy w prosty, naturalny, nie aż tak wygładzony i "wyładniony" sposób. Lubię też realizować różne Wasze zwariowane pomysły i projekty - więc jak odpowiada Wam taka oprawa i estetyka jaką proponuję w moich ujęciach, jeżeli udało mi się rozkochać Was w tym co robię - to jesteście więcej niż mile widziani jako moi klienci.

Pamiętajcie, że kiedy jestem Waszym fotografem wszystko kręci się wokół Was. Chodzi o to co Wam się podoba, jak Wy to widzicie, czego Wy oczekujecie, jak Wy wyobrażacie sobie końcowy efekt naszej współpracy. Chciałbym, żebyście byli zawsze zadowoleni nie tylko z wyników mojej pracy ale też z tego jak przebiegała sama sesja. Mam nadzieję, że wrócicie do mnie po ciąży na sesję noworodkową, na pierwszy roczek, na sesję rodzinne, ślubne, żeby chcę żeby moje zdjęcia wisiały u Was w domu na ścianie i stały na biurku.

Żyjemy w zabieganym świecie, więc ceniąc Wasz czas nie namawiam do spotkania przed sesją. Jednak jeżeli macie jakieś pomysły, wizje, wymagania co do sesji zachęcam, żebyście o tym powiedzieli, napisali mi, a jeżeli zależy Wam na spotkaniu zawsze jestem otwarty. Jeżeli macie ochotę możecie stworzyć tablicę na Pintereście, gdzie pokażecie mi to co Wam się podoba.

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszego spotkania, skorzystacie z moich usług ponownie i polecicie mnie swoim znajomym, ponieważ 90% moich nowych klientów to znajomi moich klientów.
Dlatego też zawsze jestem wdzięczny za Wasze zgody na publikacje i za Wasze recenzje na Facebooku i Google.

To wszystko mogę osiągnąć tylko wtedy, kiedy Wy będziecie zadowoleni. Dlatego też moją zasadą jest to, że za sesję zapłacicie mi tylko wtedy kiedy jesteście z niej zadowoleni, dopiero po tym jak wybierzecie zdjęcia, które Wam się podobają. Nigdy nie płacicie za sesję zanim się odbędzie, nigdy nie płacicie zanim nie zobaczycie wyników sesji.


Jeżeli wykonanie zdjęć wymaga ode mnie podróży poza Toruń umawiamy się indywidualnie w sprawie zwrotu kosztów dojazdu.


Wiele form


Nie chciałbym, żeby zdjęcia, które powstają podczas naszych sesji, czy reportaży leżały na dyskach, czy na dnie szuflady, dlatego oferuję całą gamę produktów drukowanych, z których niektóre to:

Płótno naciągnięte na blejtramę,

Płyta aluminiowa "Dibond",

Płyta z plexiglasu.


W mojej ofercie znajdziecie także chyba najwyższej jakości na polskim rynku fotoksiążki, pudełka na odbitki, a także inne wydruki i produkty, w tym dobrane i zaprojektowane na indywidualne potrzeby.

Aby móc zaoferować opisane produkty przetestowałem i sprawdziłem wiele opcji i ostatecznie nawiązałem współpracę z kilkoma drukarniami z różnych lokalizacji, o różnych specjalizacjach. Nie wiąże się to dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami, zarówno koszty wysyłek jak i całość przygotowania do druku leżą po mojej stronie.

Mój pełen cennik znajdziecie Państwo w prezentacji pod odnośnikiem

Zapraszam do kontaktu, chętnie umówię się na spotkanie i zaprezentuję osobiście szczegółowy cennik, omówię warunki, oraz pokażę próbki, omówię z Wami szczegóły.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszam na poszczególne podstrony:

Miejsce wykonywania zdjęć, przygotowanie do sesji.

Wybór, zakup, przekazanie zdjęć

Pamiętajcie, u mnie Klient płaci dopiero po sesji i tylko wtedy jeżeli jest zadowolony z jej wyników!

W każdym momencie jestem gotowy do odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania. Zapraszam do kontaktu!

0 komentarze:

Bydgoskie Przedmieście
87-104 Toruń
Tel : 518656079
Email : SesjeRodzinne@plewicki.com.pl