Fotograf Maciej Plewicki

Oferta

Oferta Sesji Ciążowych Sesji Rodzinnych - Kolarz Zdjęć

Kochani,


Jeżeli przejrzeliście moje zdjęcia i przeszło Wam przez myśl, że chcieli byście podobne, to bardzo się cieszę i jestem przekonany że znajdziecie u mnie coś dla siebie.

Jak widzicie moje sesje to głównie zdjęcia z mieszkań moich klientów, z plenerów, staram się, żeby głównym tematem były emocje, śmiech i zabawa. Staram się pokazywać Wasze rodzinne więzy w prosty, nie aż tak wygładzony i "wyładniony" sposób jak często widujemy. Lubię też realizować różne Wasze zwariowane pomysły i projekty - więc jak odpowiada Wam taka oprawa i estetyka jaką proponuję w moich ujęciach, jeżeli udało mi się rozkochać Was w tym co robię - to jesteście więcej niż mile widziani jako moi klienci.

Pamiętajcie, że kiedy jestem Waszym fotografem wszystko kręci się wokół Was. Chodzi o to co Wam się podoba, jak Wy to widzicie, czego Wy oczekujecie, jak Wy wyobrażacie sobie końcowy efekt naszej współpracy. Chciałbym, żebyście byli zawsze zadowoleni i wrócili do mnie po ciąży na sesję noworodkową, na pierwszy roczek, na sesję rodzinne ślubne, żeby chcę żeby moje zdjęcia wisiały u Was w domu na ścianie i stały na biurku.

Dlatego też zawsze zachęcam Was do spotkania przed sesją, żebym zrozumiał jakie są Wasze wymagania, ale też żebym pomógł Wam je skrystalizować. Chciałbym, żebyście stworzyli tablicę na Pintereście, gdzie pokażecie mi to co Wam się podoba. Chcę, żebyście po sesji nie padali ze zmęczenia i polecali mnie jako fotografa rodzinnego Waszym najbliższym, znajomym i rodzinie.

To wszystko mogę osiągnąć tylko wtedy, kiedy Wy będziecie zadowoleni. Dlatego też moją zasadą jest to, że za sesję zapłacicie mi tylko wtedy kiedy jesteście z niej zadowoleni, po tym jak wybierzecie zdjęcia, które Wam się podobają. Nigdy nie płacicie za sesję przedtem zanim się odbędzie, nigdy nie płacicie zanim nie zobaczycie wyników sesji.

Mam dla Was zatem takie propozycje:

Standardowa sesja. Cena za sesję wynosi 450 PLN za 20 zdjęć. Wszystkie zdjęcia przekazane zostaną w wersji elektronicznej oraz jako odbitki 15x23cm (Jeżeli macie szczególne wymagania czy warunki, szczegóły ustalimy indywidualnie) Podczas około dwugodzinnej sesji wykonuję taką ilość zdjęć, żebyście bez trudu mogli wybrać przynajmniej 20 zdjęć spośród większej ilość profesjonalnie obrobionych, końcowych fotografii. Za każde dodatkowe zdjęcie ponad 20 standardowych sztuk dopłacacie Państwo 20 PLN.

Sesja noworodkowa. Cena za taką sesję wynosi 550 PLN za 20 zdjęć. Wszystkie zdjęcia przekazane zostaną w wersji elektronicznej oraz jako odbitki 15x23cm (Jeżeli macie szczególne wymagania czy warunki, szczegóły ustalimy indywidualnie) Czas sesji zależny jest od współpracy najmniejszych modeli, ale zawsze priorytetem jest to żeby ani model ani mama nie wymęczyli się podczas sesji. W trakcie sesji wykonuję taką ilość zdjęć, żeby móc zapewnić Wam spokojny wybór spośród większego zbioru profesjonalnie obrobionych, końcowych fotografii, dopłacając 20 PLN za każdą fotografię powyżej 20 zdjęć.

Mini Reportaż (ślubny, I-wsza komunia, chrzest i inne)Gdzie cena wynosi 550 PLN za 30 fotografii z możliwością dokupienia dodatkowych płacąc 20 PLN za każde dodatkowe zdjęcie. Cena obejmuje dwie godziny mojej pracy, a każda kolejna rozpoczęta godzina to opłata w wysokości 200 PLN. Wyniki jak w poprzednich przypadkach prezentowane są w formie umożliwiającej wybór ze znacznie większej ilości profesjonalnie obrobionych fotografii. W przypadku reportażu czasem pobieram zaliczkę umawiając się na konkretny termin.

Jeżeli wykonanie zdjęć wymaga ode mnie podróży poza Toruń umawiamy się indywidualnie w sprawie zwrotu moich kosztów. 

Nie chciałbym, żeby zdjęcia, które powstają podczas naszych sesji leżały na dyskach, czy na dnie szuflady, dlatego oferuję całą gamę produktów drukowanych, z których niektóre to:

Płótno naciągnięte na blejtramę,

Płyta aluminiowa "Dibond",

Płyta z plexiglasu.


W mojej ofercie znajdziecie także chyba najwyższej jakości na polskim rynku fotoksiążki, pudełka na odbitki, a także inne wydruki i produkty, w tym dobrane i zaprojektowane na indywidualne potrzeby.

Aby móc zaoferować opisane produkty przetestowałem i sprawdziłem wiele opcji i ostatecznie nawiązałem współpracę z kilkoma drukarniami z różnych lokalizacji, o różnych specjalizacjach. Nie wiąże się to dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami, zarówno koszty wysyłek jak i całość przygotowania do druku leżą po mojej stronie.

Mój pełen cennik znajdziecie Państwo w prezentacji pod odnośnikiem

Zapraszam do kontaktu, chętnie umówię się na spotkanie i zaprezentuję osobiście szczegółowy cennik, omówię warunki, oraz pokażę próbki, omówię z Wami szczegóły.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej zapraszam na poszczególne podstrony:

Sesje ciążowe

Sesje dziecięce

Zdjęcia par, rodzin, wydarzeń

Miejsce wykonywania zdjęć, przygotowanie do sesji.

Wybór, zakup, przekazanie zdjęć


Pamiętajcie, u mnie Klient płaci dopiero po sesji i tylko wtedy jeżeli jest zadowolony z jej wyników!


W każdym momencie jestem gotowy do odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania. Zapraszam do kontaktu!

0 komentarze:

Bydgoskie Przedmieście
87-104 Toruń
Tel : 518656079
Email : maciej.plewicki@gmail.com